Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mart 2015
Beğen 0

Aramızda Kalsın Oyuncuları Kimdir?

Aramızda Kalsın Oyuncuları Kimdir?

Aramızda Kalsın dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor (Star Tv Kanalı), Aramızda Kalsın dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler, Aramızda Kalsın dizi hangi günler yayınlanıyor, Aramızda Kalsın hangi gün saat kaçta başlıyor, Aramızda Kalsın dizisi bölüm özeti konusu..

Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, Ömrümün en kara günü dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

Aramizda Kalsin Dizisi Aramızda Kalsın Oyuncuları Kimdir?

Aramızda Kalsın dizisinin oyuncu kadrosu; Bahattin (Uğur Yücel), Hüsne (Binnur Kaya), Yadigar (Gökçe Bahadır), Civan (Caner Cindoruk), Cengiz Bozkurt, Ferit Aktuğ, Gamze Karaduman, Ayça Damgacı, Bilge Şen, Hikmet Körmükçü, Mutlu Güney, Mert Kurdal, Melis Mutluç, Aybars Kartal Özson, Tülay Bursa, Barış Aytaç.

Arananlar: Aramızda Kalsın Oyuncuları Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz