Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mart 2015
Beğen 0

Aşkın Bedeli Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Aşkın Bedeli dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanıyor (Star Tv Kanalı), Aşkın Bedeli dizisinin oyuncu yeni sezon kadrosu karakterleri ve isimleri kimler, Aşkın Bedeli dizi hangi günler yayınlanıyor, Aşkın Bedeli hangi gün saat kaçta başlıyor, Aşkın Bedeli dizisi bölüm özeti konusu..

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görür görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir?

Askin Bedeli Dizisi Aşkın Bedeli Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Aşkın Bedeli dizisinin oyuncu kadrosu; Selen Arıkan (Zeynep Aydemir), Sedef Kılıç Haznedar (Deniz Bolışık), Poyraz Haznedar (Arda Öziri), Taner Odabaş (Mert Yavuzcan), Mümtaz Haznedar (Kevork Türker), Betül Haznedar (Yeşim Alıç), Ender Haznedar (Göktuğ Alpaşar), Doktor Alper Karadeniz (Fahri Öztezcan), Gülten Kılıç (Zafer Demircan) Özge Tuğlacı (Burcu Cavrar), Aras Haznedar (Orkun Öngel), Hayriye Yılmaz (Serap Önder), Ferhat Yılmaz (Erhan Mirahmetoğlu), Canan Solak (Zinnure Türe)..

Aşkın Bedeli dizisi Star Tv kanalında hafta içi her gün saat 13:00 da yeni bölümü yayınlanıyor. Tekrar bölümleri ise; Cumartesi saat 14:40 da, Pazar saat 14:00 ve 01:30 da yayınlanıyor.

Arananlar: Aşkın Bedeli Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz