Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Mart 2015
Beğen 0

Dünyanın en güzel kadını Kimdir?

Megan Young makes TV5 debut puts SoVin love team to the test Dünyanın en güzel kadını Kimdir?

Dünyanın en güzel kadını ilan edildi

Azra Akın’ın jüri olduğu 63’üncü ‘Miss World’ün birincisi, Filipinler güzeli oldu.

azra 396 Dünyanın en güzel kadını Kimdir?

Bali’de yapılan yarışmada tacın sahibi Filipinler’den yarışmaya katılan Megan Young oldu. Hem düzgün fiziğiyle hem de sorulara verdiği yanıtlarla seyirciyi vearalarında Azra Akın’ın da bulunduğu jüriyi etkileyen Young’a tacını 2012 güzeli Wenxia Yu takdim etti.

Young, mutluluk gözyaşlarına hakim olamazken onu ikinci ve üçüncü olan Miss Fransa Marine Lorphelin ve Miss Gana Carranzar Shooter teselli etti. Yarışmada Türkiye’yi temsil eden 19 yaşındaki Rüveyda Öksüz ise finallere kalamadı.

Megan Young Kimdir?

Megan Lynne Genç (Şubat 1990 27 doğumlu) bir olan Filipinli Amerikan güzellik kraliçesi , oyuncu ve modeli . [ 2 [ 3 ] O kazandı Miss World Filipinler [ 4 ] başlık ve daha sonra olarak taç Miss World 2.013 olarak Bali , Endonezya . [ 5 [ 6 [ 7 [ 8 ] O gelen ilk kadın Filipinler unvanını kazanmak için Dünya Güzeli . [ 9 ] Genç şu anda bir üyesidir ABS-CBN ‘s Yıldız Magic . [ 10 ] O olan aktris ablası Lauren Young .

Gençliği 

Genç Amerika Birleşik Devletleri’nde bir çocuğu olarak dünyaya geldi Filipinli anne ve Amerikan babası. [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] O taşındı Olongapo Şehir yaş onda, Filipinler. O orta öğretim bitmiş Bölge Fen Lisesi III içinde Subic Bay Freeport Zone ve şu anda da yapma Digital Film büyük bir alıyor De La Aziz Benilde bir Salle-College . [ 14 ]

Kariyer

Genç ilk magazin mola yetenek gerçeği arama ile oldu StarStruck o ilk altı yerleştirilir neyin. GMA Sanatçı Merkezi iki yıl sonra, o yakında taşındıABS-CBN kız kardeşi, sonra Lauren Young . O ilk StarStruck GMA rakibi istasyonu, ABS-CBN aktarmak eski kız öğrenci.

Genç ilk gençliğe yönelik gösterisinde ABS-CBN ortaya çıktı ” Yıldız Magic Presents ” Astigs ve Abt Ur Luv . Ayrıca içinde Shane rolünü oynadıKokey karşısında Zanjoe Marudo . O en ünlü ev arkadaşları biri olarak ortaya çıktığında o iyi bilinen Pinoy Big Brother: Ünlü Baskı 2 ., “Charm Prenses” olarak adlandırılan [ 15 ] sonra PBB , o ABS-CBN en yeniden en kötü adam Marcela tasvir I Love Betty La Fea ters John Lloyd Cruz . 2009 yılında, o yeniden başlatılmasına için video jokeyler olarak tanıtıldı dört simalarından biri idi Kanal [V] Filipinler . Genç de çeşitli gösterileri bir arada ev sahibi oldu Studio 23 . 2012 yılında, Genç bir başrol oyuncusu olarak onu büyük bir mola oldu Hiyas , onun sevgilisi olarak Zanjoe Marudo ile tekrar bir araya. 2013 yılında, o ortaya çıktı TV5 en dramalar Say Goodbye asla ve Misibis Bay .

Kenara televizyondan, Genç de oldu biri birkaç film, rol aldı Reunion o karşısında Toyang oynadı, Xian Lim .

Miss World 2.013

Megan Genç olarak taç Miss World 2.013 olarak Bali , Endonezya onu unvanını kazanan ilk Filipinli yapma, Miss World 1951 yılında kuruluşundan bu yana. [ 16 ] O tüm dünyada 126 yarışmacılar yendi. Elemelerindeki sırasında, o da, “Top Model” yarışmasını kazandı “Multimedya Mücadelesi” ve “Plaj Güzellik” yarışmasında beşinci dördüncü yerleştirilir.

Arananlar:

Dünyanın en güzel kadını Kimdir?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz